Series
Ratings
102
GhostRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 2.5
Happy HomeRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.5
The PromiseRated ★ 0.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.5
- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.5
Pure LoveRated ★ 5.0- Invisible ManRated ★ 5.0
- Roller coaster 3Rated ★ 4.5
Steal HeartRated ★ 4.0
My First TimeRated ★ 4.0- DamoRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0