Series
Ratings
44
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Sharp2Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5