Series
Ratings
25
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5