Movies
Ratings
910
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Rent-a-CatRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
TogoRated ★ 3.0
The Taste of TeaRated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0