Movies
Ratings
862
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
BooksmartRated ★ 3.0
Jay KellyRated ★ 3.5
Nowhere SpecialRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
After YangRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
A Time to KillRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
FatherhoodRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 3.5
The Family Plan 2Rated ★ 4.0
The Family PlanRated ★ 4.0