Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
LudwigRated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
JinRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
대학전쟁Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Mom's Friend's SonRated ★ 1.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0- Grey's AnatomyRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 2.0