Series
Ratings
282
SoulmatesRated ★ 5.0
SirensRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.5
The Perfect CoupleRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
New GirlRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 5.0- New GirlRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0- New GirlRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
You Season 4Rated ★ 4.0