Series
Ratings
308- The Practical Guide to LoveRated ★ 2.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5- Single's Inferno ReunionRated ★ 2.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0- 콩콩팡팡Rated ★ 3.5
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0