Series
Ratings
92
TrespassersRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
American PrimevalRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Age of Samurai: Battle for JapanRated ★ 1.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
See You in My 19th LifeRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Rise of Empires: Ottoman Season 1Rated ★ 3.0