Movies
Ratings
265
In Search of FelliniRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
OrangeRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 2.5
The Last 10 YearsRated ★ 3.5
I BelieveRated ★ 4.5
God's Not DeadRated ★ 5.0
Heaven Is for RealRated ★ 5.0
Miracles from HeavenRated ★ 5.0
Moon GardenRated ★ 5.0
My Happy MarriageRated ★ 4.5
The Light Shines Only ThereRated ★ 2.5
The Great War of ArchimedesRated ★ 3.5- Ah, Wilderness: Part 2Rated ★ 5.0
- Ah, Wilderness: Part 1Rated ★ 5.0
GintamaRated ★ 4.5
A Hundred FlowersRated ★ 3.0
It's A Flickering LifeRated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0
You're not normal, either!Rated ★ 3.5