Movies
Ratings
231
The WailingRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0