Series
Ratings
143
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
So, You Make ItRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.5
Beach BoysRated ★ 3.5
Prison PrincessRated ★ 4.0- すいかRated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
GlitchRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5- SetoUtsumiRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5