Series
Ratings
178
The Third CharmRated ★ 2.5
Protect the BossRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
True BeautyRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Record of YouthRated ★ 1.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 1.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 2.0
The Innocent ManRated ★ 2.5