Titles you rated
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 3.5
Phantom Singer 2Rated ★ 3.5- Phantom SingerRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 4.5