Series
Ratings
66
POSERated ★ 3.5
POSERated ★ 3.5
POSERated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 2.5
One Day at a TimeRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 3.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.0
Russian DollRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 3.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5
Everything Sucks!Rated ★ 4.5