Series
Ratings
340
The K2Rated ★ 2.0
Woman with a SuitcaseRated ★ 1.0
Imaginary CatRated ★ 0.5
Endless LoveRated ★ 0.5
Lovers of HaeundaeRated ★ 0.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
DoctorsRated ★ 1.0
On the Way to the AirportRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Second To Last LoveRated ★ 1.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- BodyguardRated ★ 3.0