Series
Ratings
44
Old Fashioned CupcakeRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.5
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 3.5
Love, VictorRated ★ 3.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.0
TriggerRated ★ 0.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0- Dating After CollegeRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Killing EveRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0