Series
Ratings
68
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 3.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5