Movies
Ratings
450
The A-TeamRated ★ 2.5
Starship TroopersRated ★ 1.5
Shark TaleRated ★ 2.0
Blades of BloodRated ★ 2.5
The RoadRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 1.5
The CoreRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 1.5
The Polar ExpressRated ★ 2.5
Happy Feet TwoRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 1.5
Superhero MovieRated ★ 1.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Fantasia 2000Rated ★ 2.5
Happy FeetRated ★ 3.0
JunoRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0