Movies
Ratings
296
Hear MeRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
MementoRated ★ 2.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 1.0
Like CrazyRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 2.0
Radio StarRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0