Series
Ratings
763
Agatha All AlongRated ★ 4.5
GothamRated ★ 4.0
Hidden SingerRated ★ 3.0
Doctor FosterRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 2.5
HomelandRated ★ 3.5
VeepRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 2.0
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 3.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 2.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 3.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.0
Shin AtashinchiRated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.5
The Fishermen and the CityRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 2.0- Stars' Top Recipe at Fun-StaurantRated ★ 3.5