Series
Ratings
25
SignRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- Men on a MissionRated ★ 2.5
Slam DunkRated ★ 3.5- GintamaRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 5.0