Titles you rated
Sonny BoyRated ★ 4.5
Under NinjaRated ★ 5.0
Inside Job Part 2Rated ★ 3.5
Solar OppositesRated ★ 3.0
Rick and Morty Season 8Rated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 1.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.5
Serial Experiments LainRated ★ 2.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0- KiteRated ★ 3.5