Movies
Ratings
22
Love ActuallyRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.0
The ProposalRated ★ 3.5
MulanRated ★ 2.0
Sleeping BeautyRated ★ 2.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 3.0
Miss AmericanaRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 1.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Taylor Swift: Reputation Stadium TourRated ★ 2.5
CinderellaRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0