Movies
Ratings
516
Secret(working title)Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 2.0
WonkaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
The Devil's DealRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0