Movies
Ratings
279
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
A DayRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
DolittleRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5