Series
Ratings
13
원피스 1기Rated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 5.0- Phantom SingerRated ★ 4.5
- Men on a MissionRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5