Series
Ratings
19
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 2.5
OzarkRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5- 아리요시 반성회Rated ★ 5.0
- London HeartsRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Is It OK If We Follow You Home?Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0