Titles you rated
Baby ReindeerRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 4.5
StalkRated ★ 1.0
Mare of EasttownRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 2.0
The SinnerRated ★ 2.5
The SinnerRated ★ 2.5
Black ButterfliesRated ★ 3.0
The WatcherRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 3.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 2.5
True DetectiveRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.0
YouRated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 2.5
The Midnight ClubRated ★ 2.0