Series
Ratings
37
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Ito kun A to ERated ★ 4.5
How to Get Away with MurderRated ★ 5.0- Sugar Rush Season 3Rated ★ 4.5
Girl From NowhereRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0- The Circle: FrenchRated ★ 4.5
InsatiableRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Coffee & VanillaRated ★ 4.5
Scream QueensRated ★ 5.0
Scream QueensRated ★ 5.0
The Public EnemyRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
iCarlyRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0