Titles you rated
Drinking SoloRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 2.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0