Series
Ratings
56
Years and YearsRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
The Best Moment To Quit Your JobRated ★ 4.0
Target : Billboard - KILL BILLRated ★ 5.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 4.5
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
MistyRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 3.0
MaidsRated ★ 3.0
Marumo's StoryRated ★ 2.5