Titles you rated
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.0