Series
Ratings
16
Secret GardenRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 4.0