Movies
Ratings
132
Captain MarvelRated ★ 4.0
UsRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5- A Drop of the GrapevineRated ★ 1.5