Series
Ratings
196
Through the DarknessRated ★ 5.0
Queen MantisRated ★ 4.0
A Friend, A MurdererRated ★ 3.5
Love MeRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.5
The Beast in MeRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 2.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0- EXchange Season 4Rated ★ 4.5
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.5
Love & DeathRated ★ 4.5