Series
Ratings
165
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 4.0
American PrimevalRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 2.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
SANCTUARYRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0