Movies
Ratings
501
ZootopiaRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Late SpringRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5