Movies
Ratings
367
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 5.0
The French DispatchRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Apocalypse NowRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
GlassRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5