Series
Ratings
99
Three Meals a Day: Mountain VillageRated ★ 3.5
Camping ClubRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 3.5- In the FleshRated ★ 4.0
- In the FleshRated ★ 4.5
Kang's KitchenRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5