Series
Ratings
45
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5