Titles you rated
Russian DollRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5