Series
Ratings
199
The ManipulatedRated ★ 3.5
Love MeRated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5