Series
Ratings
21
원피스 1기Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- Invisible ManRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
- Men on a MissionRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0