Movies
Ratings
20
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
VenomRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
MasterRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0