Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0