Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.0- 데스게임: 천만원을 걸어라Rated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 2.0
I Live AloneRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- Gag ConcertRated ★ 4.5