Movies
Ratings
89
BelieverRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
- D-WarRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0