Series
Ratings
29
UnnaturalRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.0
Just a bit EspersRated ★ 2.0
Sounds of WinterRated ★ 3.5
Extremely Inappropriate!Rated ★ 2.5
Odd TaxiRated ★ 4.0
Wave, Listen to Me!Rated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 1.5- 6 Byokan no Kiseki: Hanabishi Mochizuki Seitaro no 2 Nibanme no YuutsuRated ★ 2.5
6-second Trajectory: Fireworks Expert Mochizuki Seitaro's MelancholyRated ★ 3.0
Girls Band CryRated ★ 2.5
The BoysRated ★ 4.5
Omimi ni AimashitaraRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 3.0
The Tatami GalaxyRated ★ 4.5
Airport 2013Rated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0