Series
Ratings
93
ChernobylRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Devil Beside YouRated ★ 5.0
Why Why LoveRated ★ 4.5- Tokyo JulietRated ★ 3.0
Romantic PrincessRated ★ 4.0
Hana KimiRated ★ 5.0
They Kiss AgainRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0